Trump Yönetimi Bu Bitcoin ve Kripto Para Girişimlerine Koruma Fonu Sağladı!

PPP programı, koronavirüs pandemik tepkisinin tetiklediği ulusal kapanmadan kaynaklanan ekonomik hasarı dengelemek ve mücadele etmek amacıyla dev bir önlem paketinin bir parçasını oluşturuyor. Programın amacı, ABD’deki işletmelere, çalışanlarını işten çıkarmalarını önlemek amacıyla düşük faizli krediler sunmak.

Trump yönetimi, devam eden taleplerin ardından bu hafta kredi alıcıları hakkında bilgi yayınlamaya başladı.

Veri dökümü, alındığı söylenen her kredi için bir dolar aralığı içeriyor. Ancak kesin rakamlarla ilgili bilgi verilmiyor. İsimler, 150.000 dolardan fazla aldığı söylenen firmaları ve organizasyonları adlandıran devasa bir e-tabloya dahil edildi. Bu miktardan daha az destek aldığı söylenen firmalara ilişkin veriler daha genel ve her bir eyalete bölünmüş durumda.

İsimler ve kredi aralıkları yanında fiziksel adresler, kredi veren isimleri ve ilgili krediler için onaylandıkları tarih de bulunuyor. PPP kredi programı ilk piyasaya sürülmesiyle ilgili geniş eleştiriler sonucunda hayata geçirildiği için kredilerin çoğu Nisan ayında dağıtıldı.

Dikkate değer isimler arasında Ethereum geliştirme şirketi ConsenSys (1 milyon ila 5 milyon dolar arasında), Tendermint (350.000 ile 1 milyon dolar arasında), türevler LedgerX (Ledger Holdings olarak, 150.000 ile 300.000 dolar arasında) ve kripto ödeme firması Circle (1 ile 2 milyon dolar arasında) yer alıyor.

Kaynak: kriptokoin.com

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir